Search Results for: komunikimi

03 Jul
0

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 03 Korrik 2020

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 90 raste të reja, 3 humbje jete, 33 të shëruar në 24 orët e fundit. MShMS apel për qytetarët: Përdoreni maskën kudo në ambientet e mbyllura, kur hyni në supermarket, në dyqane, në zyrë dhe në ...

Read More
02 Jul
0

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 2 Korrik 2020

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 2 Korrik 2020   COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 82 raste të reja, 3 humbje jete dhe 43 të shëruar në 24 orët e fundit    Ministria e Shëndetësisë apelon për mbajtjen e maskës, si mënyra ...

Read More
01 Jul
0

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 1 Korrik 2020

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 45 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit 57 të shëruar në 24 orët e fundit. Vijon të ketë shtrime të reja me simptoma të rënduara si pasojë e Covid19 Dr. ...

Read More
30 Jun
0

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 30 Qershor 2020

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 69 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit 25 të shëruar në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i drejtohet të gjithë qytetarëve të të tregojnë kujdes ...

Read More
29 Jun
0

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 29 Qershor 2020

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 64 raste të reja, 2 humbje jete, 54 të shëruar në 24 orët e fundit. MShMS apel për bizneset bar-kafe, restorante, zbatoni me rigorozitet protokollet higjieno-sanitare të sigurisë. Kryeni shërbimin vetëm në ambientet e hapura dhe ...

Read More
28 Jun
0

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 28 Qershor 2020

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 72 raste të reja, 2 humbje jete dhe 38 të shëruar në 24 orët e fundit Dr. Rovena Daja Instituti i Shëndetit Publik Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend ...

Read More
27 Jun
0

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 27 Qershor 2020

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 61 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit 48 të shëruar në 24 orët e fundit. Vijon të ketë shtrime të reja me simptoma të rënduara si pasojë e Covid19 Genta ...

Read More
26 Jun
0

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 26 Qershor 2020

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 77 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit 48 të shëruar në 24 orët e fundit. Vijon të ketë shtrime të reja me simptoma të rënduara si pasojë e Covid19 Dr. ...

Read More
24 Jun
0

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 24 Qershor 2020

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 67 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit 22 të shëruar në 24 orët e fundit mes të cilëve 7 mjekë dhe infermierë. Vijon të ketë shtrime të reja me simptoma ...

Read More
23 Jun
0

Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 23 Qershor 2020

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 52 raste të reja dhe 36 të shëruar në 24 orët e fundit 2047 raste pozitive nga fillimi i epidemisë. Aktualisht janë 807 raste aktive, kryesisht në Tiranë, Shkodër dhe Durrës Dr. Rovena Daja Instituti i ...

Read More